YURT İÇİ TURLAR - GİZEMLİ OLYMPOS TURU - Pelerin Tur Yurt İçi Yurt Dışı Turlar, Otel ,Uçak Bilet 04 01 2021   Tarihinde TAMAMLANMIŞTIR.

OLİMPOS TURU (3 Gece 4 Gün)

Tur Tarihleri :

Araç Hareket Noktaları ve Saatleri
22.00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
22.20 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23.15 Kartal Köprüsü Altı 
23.45 Çayırova McDonalds Önü
00.25 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı
01.00 Sakarya Kent Meydanı

1. GÜN: Bozulmamış Cennet

Gece yolculuğunun ardından harika doğası ve doğal kaynak suları içerisinde bulunan Ulupınar Tropik restoranta kahvaltı alınacak.(ekstra)

Eski Roma İmparatorluğu'na ait kalıntıları ve izleri barındıran kıyı kasabasıdır. Olympos, doğası ve sakinliği ile tarihi hissetmek isteyenlerin vazgeçilmezi. Ören yeri ve su kanallarında günümüze kadar korunmuş birçok tarihi kalıntı bulunmakta. Misafirlerimizle ilk durağımız Olympos Antik Kent. Dileyen misafirlerimiz burada denize girip suyun tadını çıkarırken, dileyen misafirlerimiz ise kent etrafında tarihi yeniden keşfedebilir. Olympos Antik Kentin önemli özelliklerinden biri ise Bungalov tarzı konaklama tipine sahip olması. Buradan hareketle misafirlerimizle birlikte, konaklayacağımız Bungalov evlerine gece ve ilk gün yorgunluğu atmak için gidiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

2. GÜN:Adrasan'da bulunan Suluada koylarına tekne ile açılıyoruz. Antalya bölgesinde müthiş bir güzelliğe sahip olmanın yanında en temiz koylara sahip olan Suluada'nın ölmeden önce görmeniz gereken bir yer olduğuna şüphemiz yok. Saat 17:00'ye kadar bize özel olan teknede yorgunluğunuzu atıp kendinizi mavinin derinliklerine bırakıyorsunuz. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

3. GÜN:Grup olarak hareket etmeyip serbest bıraktığımız misafirlerimiz, konakladığımız pansiyonda havuz keyfi yapabilir, doğa ile baş başa yürüyüşlere çıkabilir, dileyen misafirlerimiz bugünde de tekne turu yapabilir(.Akseki Koyu,Sazak Koyu(şifalı su),Porto Ceneviz Koyu(Çamur maskesi) , Korson Koyu , Papaz Koyu Tekne Turu). Adrasan sahiline gidebilir veya Yanartaş Dağı gezisine çıkabilir. Yanartaş Dağı; taşlar arasında çıkan doğal gaz oksijenle tepkime sonucunda yanmaya başlıyor. Eskiye nazaran daha az olan doğa olayı gece tam bir görsel şölene dönüşüyor. Eşsiz güzelliğe sahip olan Olympos aynı zamanda Caretta Carettaların yaşamının başlangıç yeri. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

4. GÜN : Bu gizli kentten üzülerek ayrılacağımız gün. Kahvaltı sonrası belirlenen saatte dönüşe geçiyoruz. PELERİN TUR gezi ve organizasyonlarında görüşmek ümidiyle hoşçakalın.

* Single oda farkı ; Tek katılan katılımcılar bir başka katılımcı ile oda birleştirilmesi yapılmaz. Single oda farkı 150 ₺' dir.

*  2-5 Yaş = 260 TL / 7-11 Yaş = 450 TL

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER                                                            

 • 3 Gece Otel Konaklaması                                              
 • 3 Akşam Yemeği (Açık Büfe )                                        
 • 3 Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe )                                      
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar     
 • Rehberlik Hizmetleri 
 • Seyahat Sigortası                                               
 • Pelerin Tur Güvencesi
 • Programda Belirtilen Çevre Gezileri                                                    

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İlk Sabah Kahvaltısı
 • Öğlen Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Kişisel Harcamalar 
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Sulu Ada Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil 140 ₺)
 • Akseki Koyu,Sazak Koyu(şifalı su),Porto Ceneviz Koyu(Çamur maskesi) , Korson Koyu , Papaz Koyu Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil 140 ₺)
 • Yanartaş Turu(50 TL)

Müzekart Nedir?
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara,Nevşehir,Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 30 TL, tam Müzekart 70 TL ücret karşılığında alınabilir.18 yaşına girmemiş ve 65 yaş üzeri misafirler Müzelere ücretsiz giriş yapmaktadır.

 

Konaklama: Can Baba Asmalı Köşk Olympos 

 

BİLGİLENDİRMELER

 • Konaklamalı turlarımız yarım pansiyon olup (sabah kah. ve akşam yemeği dahil) öğle yemekleri extradır.
 • Turlar da kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
 • Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 • Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
 • Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Pelerin Tur’un sorumluluğu yoktur.
 • Tur Rehberimiz Hava koşullarına ve Tur Gidişatına göre Tur Programını Değiştirebilir.Firmamız hava koşulları, olağan dışı gelişmeler vb. durumlarda konaklanacak oteli/otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Otobüsler ; 15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi - . MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi

46-54 kişi MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna ,Neoplan Tourliner-Cityliner

 

GENEL BİLGİLENDİRME (LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ!)

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 30 gün öncesinden, yurt dışı turlar da 30 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur kullanılmış sayılacaktır! Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda da 30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır. Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2-1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar. Yurtdışı gezilerinde en az 1 yıl geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından PELERİN TUR kesinlikle sorumlu değildir.

Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. (Konsolosluk Tarafından) PELERİN TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşmasından Pelerin Tur sorumlu değildir. PELERİN TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan PELERİN TUR sorumlu tutulamaz.Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden PELERİN TUR sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, PELERİN TUR’un sorumluluğunda değildir. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6-24 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından PELERİN TUR sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. PELERİN TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. (Her Otel İçin Geçerli Değildir) Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. İptal ve değişiklik durumunda “PELERİN TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir. 10 Eylül 2018 |  4707 Görüntülenme

Çevrenizle Paylaşın :        

KAMPANYA VE PROGRAM BÜLTENİ

EN SON HABERLER İÇİN