YURT İÇİ TURLAR - FETHİYE LİKYA TURLARI - Pelerin Tur Yurt İçi Yurt Dışı Turlar, Otel ,Uçak Bilet 16 09 2020   Tarihinde TAMAMLANMIŞTIR.

Araç Hareket Noktaları ve Saatleri :

 • 19:30 - BAKIRKÖY ÖMÜR PLAZA (DOĞATAŞ MOBİLYA ÖNÜ)
 • 21:00 - KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ
 • 21:15 - KARTAL KÖPRÜSÜ
 • 21:30 - ÇAYIROVA MCDONALD’S
 • 22:00 - İZMİT HALK EVİ DURAĞI (ASYA OTEL KARŞISI)
 • 23:00 - SAKARYA KENT MEYDANI

Tarihler;  9-13 Eylül / 16-20 Eylül / 23-27 Eylül

Değerli misafirlerimiz ;

Fethiye için güzergahımız Bilecik-Bozüyük-Kütahya ve Isparta yolu.

1.GÜN : GİZLİKENT-SAKLIBAHÇE-ÖLÜDENİZ

Sabah 08.00 saatlerinde Fethiyede oluyoruz. Misafirlerimiz  muhteşem doğası ve havasıyla adından da anlaşılacağı üzere  Gizlibahçe‘de kahvaltılarını alıyorlar.Burada isteğe göre 300 metre yürüyüş alanından sonra isteğe bağlı olarak raftinge katılabilirler.

Kahvaltının ardından ilk durağımız dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan Saklıkent. Yaklaşık 1,8 milyon yıl önce deprem ile oluşmuş adeta yaratıcının Anadolu’ya bir armağanı niteliğinde eşsiz bir güzelliğe sahip Saklıkent efsanesini rehberimizden dinliyoruz. İsteyenler Milli parka girebilir ve 600 mt yüksekliğe sahip bu kanyon da vakit geçirebilirler. Saklıkent’ te geçireceğimiz zaman sonrasında öğlen saatlerinde buradan ayrılıyoruz ve hotelimize doğru yola çıkıyoruz. Hotelimiz Fethiye ve Ölüdeniz’ e 10 dk mesafede’dir. Verilcek serbest zaman ile  dileyen misafirlerimiz hotelimizin havuzunda yorgunluğunu atabilir. Dileyen misafirlerimiz Atv,Yamaç Paraşütü ve At turları ile aktivitelere katılabilir.

Akşam Yemeği ve konaklama hotelimizde.(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR)

2.GÜN: KELEBEKLER VADİSİ-AKVARYUM KOYU-MAVİ KOY

Sabah hotelimizde alınacak açık büfe kahvaltı sonrası Ölüdeniz’e yola çıkıyoruz. Burada Bizi bekleyen teknemize binerek turumuz başlıyor. Denizin tadını çıkaracağımız bu tekne turunda Kelebekler Vadisi ve Ölüdeniz’in koylarında yüzme molaları ile zaman geçitriyoruz. Ardından Hotelimize dönüş gerçekleşiyor.

Akşam yemeği ve konaklama hotelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Hotelimizde alınacaktır(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR)

Öğle Yemeği: Tekne turunda alınacaktır.

Akşam Yemeği: Hotelimiz de alınacaktır.(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR)

3. Gün- Serbest Zaman - Aktivite Günü

Dileyen misafirlerimiz için aktivite servis günüdür. Bugün Paraşüt, Safari gibi etkinliklere katılmak isteyen misafirlerimiz için servis kaldırılacaktır. Dileyen misafirlerimiz otelde dinlenebilir veya Ölüdeniz'e inebilir. Akşam misafirlerimizin talebini göre eğlence aktiviteleri düzenlenmektedir. 

Sabah Kahvaltısı: Hotelimizde alınacaktır(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR)

Akşam Yemeği: Hotelimiz de alınacaktır.(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR)

 

4. Gün : DALYAN- GÖÇEK- İZTUZU

Sabah otelimizde alınacak olan kahvaltının ardından Dalyan tekne turuna katılıyoruz. Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu plajına ulaşıyoruz. Burada yüzme molaları ve serbest zaman veriyoruz. Ve ardından hazırlıklarımızı yapıp dönüşe geçiyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Hotelimiz de alınacaktır.(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR)

Öğle yemeği: Tekne turunda alınacaktır.

TUR ÜCRETİNE DAHİL HİZMETLER ;

LÜKS ARAÇLARLA ULAŞIM

3 GECE HOTEL KONAKLAMASI

3 SABAH KAHVALTISI VE 3 AKŞAM YEMEĞİ

REHBERLİK HİZMETİ

SEYAHAT SİGORTASI

PELERİN TUR ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

PELERİN TUR GÜVENCESİ.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

MÜZE VE ÖREN GİRİŞLERİ

ÖĞLE YEMEKLERİ

İLK SABAH KAHVALTISI

TEKNE TURLARI

KİŞİSEL HARCAMALAR

Tüm ekstra aktiviteler

Aktiviteler
*Tüplü Dalış ; 200 ₺
*Rafting ; 200 ₺
*Tekne Turu ; 150 ₺(Kelebekler Vadisi)

* Dalyan - İztuzu Tekne Turu ; 60 ₺
*Yamaç Paraşütü; 500 ₺

 

 

 

BİLGİLENDİRMELER

 • Konaklamalı turlarımız yarım pansiyon olup (sabah kah. ve akşam yemeği dahil) öğle yemekleri extradır.
 • Turlar da kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
 • Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 • Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
 • Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Pelerin Tur’un sorumluluğu yoktur.
 • Tur Rehberimiz Hava koşullarına ve Tur Gidişatına göre Tur Programını Değiştirebilir.Firmamız hava koşulları, olağan dışı gelişmeler vb. durumlarda konaklanacak oteli/otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Otobüsler ; 15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi - . MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi

46-54 kişi MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna ,Neoplan Tourliner-Cityliner

 

GENEL BİLGİLENDİRME (LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ!)

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 30 gün öncesinden, yurt dışı turlar da 30 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur kullanılmış sayılacaktır! Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda da 30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır. Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2-1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar. Yurtdışı gezilerinde en az 1 yıl geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından PELERİN TUR kesinlikle sorumlu değildir.

Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. (Konsolosluk Tarafından) PELERİN TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşmasından Pelerin Tur sorumlu değildir. PELERİN TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan PELERİN TUR sorumlu tutulamaz.Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden PELERİN TUR sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, PELERİN TUR’un sorumluluğunda değildir. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6-24 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından PELERİN TUR sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. PELERİN TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. (Her Otel İçin Geçerli Değildir) Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. İptal ve değişiklik durumunda “PELERİN TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir. 16 Haziran 2020 |  1099 Görüntülenme

Çevrenizle Paylaşın :        

KAMPANYA VE PROGRAM BÜLTENİ

EN SON HABERLER İÇİN