YURT İÇİ TURLAR - BULGARİSTAN SUNNY BEACH TURU - Pelerin Tur Yurt İçi Yurt Dışı Turlar, Otel ,Uçak Bilet
Sakaryatur FİYAT : 199 EURO     Tur Tarihi : 02 10 2020   

2-6 EYLÜL BULGARİSTAN SUNNY BEACH TURU OTOBÜS İLE 3 GECE KONAKLAMALI

Hareket Noktaları ve Saatleri

 • Sakarya Kent Meydanı: 00:00
 • İzmit Halk Evi : 00:45
 • Çayırova Mc Donald’s Önü:01:15
 • Kartal Köprüsü Altı : 01:45
 • Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü: 02:15
 • İncirli Doğataş Mobilya : 03:15

 

- PREMIER FORT HOTEL **** - https://www.premierfort.com/

 

1.Gün : Sakarya – Kocaeli  – İstanbul – Bulgaristan Sunny Beach

Misafirlerimizle belirlenen noktalarda buluştuktan sonra Kırklareli-Dereköy Sınır Kapısında varışımızın ardından Pasaport ve Gümrük işlemlerimizin bitiminden sonra Bulgaristan’a giriş yapılarak, Malko Tarnova üzerinden öğlen saatlerinde Sunny Beach varışımızın ardından otelimize yerleşme ve ardından gün boyu deniz ve havuzun keyfini doyasıya çıkartıyoruz. Akşam misafirlerimizin isteğine bağlı olarak ekstra düzenlenecek olan  Bulgar Meyhane turuna katılabilirler (35€). Turumuzun ardından konaklamak için otelimize geri dönüş yapılmaktadır.

 

2.Gün : Nessebar Yarım Adası(extra) – Sunny Beach

Sabah otelden alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimizin isteklerine göre  ekstra olarak düzenlenecek olan (30€) 3000 yıldan yaşlı Nessebar Yarım Adasına ulaşmamızın ardından eskiden yel değirmenleriyle ün yapmış adamıza girişte tarihi değirmenimiz bizleri karşılamaktadır. Hemen ardında yer alan şehir surları turumuza başlangıç noktasını oluşturacak. Nessebar, 1983 yılında UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesine girmiş, Bizans Dönemi’nden kalma Eski Metropolitan Kilisesi (İ.S.6 y.y), St. Stephan Yeni Metropoliten Kilisesi (İ.S 11 y.y) ve Pantokrator Kilisesi (13-14.y.y) adanın tarihi dokusunu oluşturmaktadır. 18-19.y.y. Bulgar rönesansı döneminde inşa edilen tarihi Bulgar evleri göreceğimiz başlıca yerler arasındadır. Tur bitimiyle birlikte misafirlerimizin adayı daha yakından tanımak ve özellikle deniz ürünleriyle ün yapmış kaliteli, fakat bir o kadar da ucuz sahil restoranlarında bulgar mutfağıyla tanışabilir ve meşhur dondurmalarından deneyebilirler. Yemek molamızın sonrasında Sunny Beach otelimize geri dönüş ve deniz Plaj Keyfine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Akşam  misafirlerimizin istekleri doğrultusunda ekstra olarak düzenlenecek Cacou Beach Disko turuna katılabilirler. (1 İçecek + Disko Girş Ücreti 15 €) Turumuzun ardından konaklamak için otelimize geri dönüş yapılmaktdır.

(Extra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Sunny Beach plajlarına ve otelimizde keyifli bir gün geçirebilirler.)

 

3.Gün : Varna (extra) – Sunny Beach

Kahvaltımızın ardından misafirlerimizin istekleri doğrultusunda  ekstra düzenlenecek olan Varna ve Balçık Botanik Bahçesi turumuza katılabilirler (40 €). Tur esnasında Varna içerisinde Panoramik Şehir Turumuzu tamamlayıp ardından Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Bazilika ve Katedral göreceğimiz yerler arasındadır.Varna turumuzun ardından Sunny Beach'te bulunan otelimize konaklamak için geri dönüş yapılmaktadır.

(Extra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Sunny Beach plajlarına ve otelimizde keyifli bir gün geçirebilirler.)

 

4.Gün : Sunny Beach – İstanbul – Kocaeli – Sakarya

Sabah otelden alacağımız kahvaltının ardından öğle saatlerine kadar serbest vakit geçiriyoruz. Ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılmasının ardından turumuzu bitiriyoruz.  Bir başka PELERİN TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle hoşçakalın.

 

 

Ücrete Dahil Hizmetler

 

 • Araç İçi İkramlar
 • Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • 3 Gece Otellerde Konaklama(her şey dahil konseptli)
 • Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri
 • Şehir Vergileri
 • Gümrük Vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

 

 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri.

       · Otelde alınan ekstralar ve tüm kişisel harcamalar

       · İlk gün sabah kahvaltısı

       · Schengen Vizesi

 • Yurtdışı çıkış harcı

 

 

 

BİLGİLENDİRMELER

 • Konaklamalı turlarımız yarım pansiyon olup (sabah kah. ve akşam yemeği dahil) öğle yemekleri extradır.
 • Turlar da kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
 • Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 • Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
 • Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Pelerin Tur’un sorumluluğu yoktur.
 • Tur Rehberimiz Hava koşullarına ve Tur Gidişatına göre Tur Programını Değiştirebilir.Firmamız hava koşulları, olağan dışı gelişmeler vb. durumlarda konaklanacak oteli/otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Otobüsler ; 15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi - . MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi

46-54 kişi MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna ,Neoplan Tourliner-Cityliner

 

GENEL BİLGİLENDİRME (LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ!)

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 30 gün öncesinden, yurt dışı turlar da 30 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur kullanılmış sayılacaktır! Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda da 30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır. Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2-1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar. Yurtdışı gezilerinde en az 1 yıl geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından PELERİN TUR kesinlikle sorumlu değildir.

Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. (Konsolosluk Tarafından) PELERİN TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşmasından Pelerin Tur sorumlu değildir. PELERİN TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan PELERİN TUR sorumlu tutulamaz.Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden PELERİN TUR sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, PELERİN TUR’un sorumluluğunda değildir. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6-24 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından PELERİN TUR sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. PELERİN TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. (Her Otel İçin Geçerli Değildir) Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. İptal ve değişiklik durumunda “PELERİN TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir. 21 Ocak 2020 |  454 Görüntülenme

Çevrenizle Paylaşın :        

KAMPANYA VE PROGRAM BÜLTENİ

EN SON HABERLER İÇİN