HAKKIMIZDA - Pelerin Tur Yurt İçi Yurt Dışı Turlar, Otel ,Uçak Bilet
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA


Pelerin Turizm ve Seyahat Acentesi 2011 yılında sektörde ciddi bir marka olmayı hedefleyen, Gaziantep'in merkezinde Tursab’a kayıtlı 7179 işletme numarası ile kurulmuş A gurubu bir Turizm ve Seyahat Acentesidir.

 

Pelerin Tur'un amacı, gelişen dünyaya ayak uydurmaktan ziyade, onunla birlikte gelişmek ve misafirlerini de bu gelişime dâhil edebilmektir.

Pelerin Tur'un misyonu “misafirlerine, farklılık gözetmeksizin hizmette uygun fiyata yüksek kalitede erişim imkânı sunabilmek.”

Pelerin Turizm ve Seyahat Acentesinin vermekte olduğu hizmetler nelerdir?

VİZE İŞLEMLERİ

Pelerin Tur, Türkiye’de ve dünyada vize işlemleri konusunda büyük başarılara imza atmıştır. Vize işlemleri konusunda hızlı ve profesyonel bir destek sunmaktadırlar. Başlatılan vize işlemlerini bizzat takip ederek her adımda misafirlerini bilgilendirerek onları da adım adım haberdar etmektedirler. Vize alımı konusunda %100 destek sunmaktadırlar.

UÇAK BİLETİ REZERVASYONU

Keyifli bir uçuş sunabilmek için tüm alternatifleri sunarak misafirlerin istekleri doğrultusunda en uygun bileti temin etmeleri sağlanmaktadır. Pelerin Tur, konforun zirvesine ulaşabilmeyi hedeflemektedir.

OTEL REZERVASYONLARI

Seyahat ve tatil konusunda Firmanın, 250.000’den fazla otel seçeneği bulunmaktadır. Uzman bir kadrosu olan Pelerin Tur, misafirlerine mutlu olacakları seçenekleri sunmaktadır.

VİP ARAÇ VE PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

Ödün verilmemiş bir kalite ile sunulan; VİP araç desteği filosu, havaalanı transferleri, profesyonel rehberlik hizmetleri, münferit turlarda ihtiyaca yönelik düzenlemeler, en uygun fiyat garantisi Pelerin Tur’da!

YURTİÇİ VE YURTDIŞI TURLARI

Pelerin ailesi misafirlerine, yurtiçi ve yurtdışı münferit gruplar ya da firmanın düzenlemiş olduğu toplu turlar ile dünyanın güzelliklerine karışma imkânı sunmaktadır. Münferit turlar için profesyonel rehberlik hizmeti imkânı Firma tarafından ayrıca da sunulabilmektedir.

KAMPANYA VE PROGRAM BÜLTENİ

EN SON HABERLER İÇİN