YURT İÇİ TURLAR - KAPADOKYA TURLARI - Pelerin Tur Yurt İçi Yurt Dışı Turlar, Otel ,Uçak Bilet FİYAT : 359 TL     Tur Tarihi : 30 12 2019   

Araç Hareket Noktaları ve Saatleri

22:45 Çayırova Mc Donalds Önü

23:15 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı

23:45 Sakarya Kent Meydan

TUR TARİHLERİ ;

 30 ARALIK - 1 OCAK

 

Perslerin (Güzel Atlar Diyarı) adlandırdığı Kapadokya ‘ ya

1 Gün: Pazartesi gecesi misafirlerimizin araçtaki yerlerine aldıktan sonra yola çıkılıyor. Molalar ile beraber yaklaşık 8 saatlik yolculuk sonrasında ilk duraklarımızdan olan Göreme Açık Hava Müzesi’ne gidiliyor, Şapkalı Peri Bacaları, Paşabağı, Zelve’den sonra öğlen yemeğini almak için restuarantımıza geçiyoruz yemek sonrası, bölgenin ünlü ustalarından canlı Çanak Çömlek yapımını izledikten sonra Derinkuyu Yeraltı şehrine ardından asmalı konağa doğru yola çıkılıyor ilk gün gerçekleşen programımız otele girişimizle sonlanıyor.

2 Gün: Otelde alınan kahvaltı sonrası Güvercinlik Vadisi, Üçhisar Kalesi ( panaromik) hareket ediyor. Onyx Atölyesi’nde taş yapımı ve işlenişi ilgili bilgi edinildikten sonra 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisene geçiyoruz rehberimizle gerçekleşen yürüyüş sonunda öğlen yemeği için restuarantımıza gidiyoruz. Yemek sonrası son durağımız olan tuz gölünde sonra dönüş yoluna geçiyoruz. PELERİN TUR ailesiyle bir sonraki gezi ve organizasyonlarda buluşmanız temennisiyle hoşçakalın.

Yılbaşı Gecesi; İsteyen Misafirlerimiz için Türk Gecesinde olacaktır.(Ortalama fiyatlar 220-250 TL arası)

 

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER             

 

 • Lüks Araçlar ile Ulaşım                                                                
 • 1 Akşam Yemeği( Açık Büfe veya Set Menü)                               
 • 1 Sabah kahvaltısı                                                                       
 • Zorunlu Seyahat Sigortası                                                                 
 • PELERİN TUR Araç İçi İkramlar                                                       
 • Rehberlik Hizmeti
 • PELERİN TUR Seyahat Danışmanlığı

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğlen Yemeği
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Tüm Kişisel Harcamalar
 • Türk Gecesi 
 • Yemeklerde İçecekler

 

Single oda farkı ; Tek katılan katılımcılar bir başka katılımcı ile oda birleştirilmesi yapılmaz. Single oda farkı 60 ₺' dir.

 2-5 Yaş = 190 TL / 7-11 Yaş = 250 TL

 

Varış Saati: 00.30 -02.00

Mola Yerleri: Düzce Türsan Dinlenme Tesisi, Aksaray Ağaçlı Dinlenme Tesisi

Müzekart Nedir?
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara,Nevşehir,Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 30 TL, tam Müzekart 70 TL ücret karşılığında alınabilir.18 yaşına girmemiş ve 65 yaş üzeri misafirler Müzelere ücretsiz giriş yapmaktadır.

BİLGİLENDİRMELER

 • Konaklamalı turlarımız yarım pansiyon olup (sabah kah. ve akşam yemeği dahil) öğle yemekleri extradır.
 • Turlar da kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
 • Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 • Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
 • Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Pelerin Tur’un sorumluluğu yoktur.
 • Tur Rehberimiz Hava koşullarına ve Tur Gidişatına göre Tur Programını Değiştirebilir.Firmamız hava koşulları, olağan dışı gelişmeler vb. durumlarda konaklanacak oteli/otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Otobüsler ; 15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi - . MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi

46-54 kişi MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna ,Neoplan Tourliner-Cityliner

 

İPTAL VE DEVİR ŞARTLARI

PELERİN TUR yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı konaklamalı turları gezi başlangıcından 3 gün öncesine kadar,Günübirlik Turları 1 Gün Öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Konaklamalı Turlarda Tüketici rezervasyonunu başlangıç tarihine En Geç 5 gün kala iade etme hakkına sahiptir. Sonrasında yapılan iptallerde gezi ücreti PELERİN TUR tarafından iade edilmemektedir..

PELERİN TUR tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ödeme yapılamaz. Günübirlik Tur Satışlarında Tüketici Aldığı Turu Koşulsuz Şekilde Tur Tarihine En Geç 48 Saat Kala İptal Etme Hakkına Sahiptir.Tüketici 48 Saatten Sonra Yapılacak İptal Durumlarında Satın Aldığı Günübirlik Turun PELERİN TUR tarafından iade edilmeyeceğini veya Tarih Değişikliği Olamayacağını Bilmektedir.Koşulsuz İadesi İptal Tarihinden 72 saat içinde Yapılacaktır 16 Ocak 2019 |  3040 Görüntülenme

Çevrenizle Paylaşın :        

KAMPANYA VE PROGRAM BÜLTENİ

EN SON HABERLER İÇİN