YURT İÇİ TURLAR - GİZEMLİ OLYMPOS TURU - Pelerin Tur Yurt İçi Yurt Dışı Turlar, Otel ,Uçak Bilet 18 09 2019   Tarihinde TAMAMLANMIŞTIR.

OLİMPOS TURU (3 Gece 4 Gün)

Tur Tarihleri :  19-23 Haziran / 3-7 Temmuz /24-28 Ağustos /18-22 Eylül

Araç Hareket Noktaları ve Saatleri
21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:20 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
22:25 Kartal Köprüsü Altı 
22:45 Çayırova McDonalds Önü
23:15 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı
23:45 Sakarya Kent Meydanı

1. GÜN: Bozulmamış cennet,

Eski Roma İmparatorluğu'na ait kalıntıları ve izleri barındıran kıyı kasabasıdır. Olympos, doğası ve sakinliği ile tarihi hissetmek isteyenlerin vazgeçilmezi. Ören yeri ve su kanallarında günümüze kadar korunmuş birçok tarihi kalıntı bulunmakta. Misafirlerimizle ilk durağımız Olympos Antik Kent. Dileyen misafirlerimiz burada denize girip suyun tadını çıkarırken, dileyen misafirlerimiz ise kent etrafında tarihi yeniden keşfedebilir. Olympos Antik Kentin önemli özelliklerinden biri ise Bungalov tarzı konaklama tipine sahip olması. Buradan hareketle misafirlerimizle birlikte, konaklayacağımız Bungalov evlerine gece ve ilk gün yorgunluğu atmak için gidiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

2. GÜN:Adrasan'da bulunan Suluada koylarına tekne ile açılıyoruz. Antalya bölgesinde müthiş bir güzelliğe sahip olmanın yanında en temiz koylara sahip olan Suluada'nın ölmeden önce görmeniz gereken bir yer olduğuna şüphemiz yok. Saat 17:00'ye kadar bize özel olan teknede yorgunluğunuzu atıp kendinizi mavinin derinliklerine bırakıyorsunuz. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

3. GÜN:Grup olarak hareket etmeyip serbest bıraktığımız misafirlerimiz, konakladığımız pansiyonda havuz keyfi yapabilir, doğa ile baş başa yürüyüşlere çıkabilir, Adrasan sahiline gidebilir veya Yanartaş Dağı gezisine çıkabilir. Yanartaş Dağı; taşlar arasında çıkan doğal gaz oksijenle tepkime sonucunda yanmaya başlıyor. Eskiye nazaran daha az olan doğa olayı gece tam bir görsel şölene dönüşüyor. Eşsiz güzelliğe sahip olan Olympos aynı zamanda Caretta Carettaların yaşamının başlangıç yeri. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

4. GÜN : Bu gizli kentten üzülerek ayrılacağımız gün. Kahvaltı sonrası belirlenen saatte dönüşe geçiyoruz. PELERİN TUR gezi ve organizasyonlarında görüşmek ümidiyle hoşçakalın.

* Single oda farkı ; Tek katılan katılımcılar bir başka katılımcı ile oda birleştirilmesi yapılmaz. Single oda farkı 150 ₺' dir.

*  2-5 Yaş = 260 TL / 7-11 Yaş = 350 TL

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER                                                            

 • 3 Gece Otel Konaklaması                                              
 • 3 Akşam Yemeği (Açık Büfe )                                        
 • 3 Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe )                                      
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar     
 • Rehberlik Hizmetleri 
 • Seyahat Sigortası                                               
 • Pelerin Tur Güvencesi
 • Programda Belirtilen Çevre Gezileri                                                    

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İlk Sabah Kahvaltısı
 • Öğlen Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Kişisel Harcamalar 
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tekne Turları

Müzekart Nedir?
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara,Nevşehir,Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 30 TL, tam Müzekart 70 TL ücret karşılığında alınabilir.18 yaşına girmemiş ve 65 yaş üzeri misafirler Müzelere ücretsiz giriş yapmaktadır.

 

Konaklama: Can Baba Asmalı Köşk Olympos 

Rota: Kocaeli-Olympos (683 km), 2 gün mesafe (27 km), Olympos- Kocaeli (683 km)

Toplam: 1393 km

BİLGİLENDİRMELER

 • Konaklamalı turlarımız yarım pansiyon olup (sabah kah. ve akşam yemeği dahil) öğle yemekleri extradır.
 • Turlar da kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
 • Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 • Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
 • Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Pelerin Tur’un sorumluluğu yoktur.
 • Tur Rehberimiz Hava koşullarına ve Tur Gidişatına göre Tur Programını Değiştirebilir.Firmamız hava koşulları, olağan dışı gelişmeler vb. durumlarda konaklanacak oteli/otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Otobüsler ; 15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi - . MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi

46-54 kişi MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna ,Neoplan Tourliner-Cityliner

 

İPTAL VE DEVİR ŞARTLARI

PELERİN TUR yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı konaklamalı turları gezi başlangıcından 3 gün öncesine kadar,Günübirlik Turları 1 Gün Öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Konaklamalı Turlarda Tüketici rezervasyonunu başlangıç tarihine En Geç 5 gün kala iade etme hakkına sahiptir. Sonrasında yapılan iptallerde gezi ücreti PELERİN TUR tarafından iade edilmemektedir..

PELERİN TUR tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ödeme yapılamaz. Günübirlik Tur Satışlarında Tüketici Aldığı Turu Koşulsuz Şekilde Tur Tarihine En Geç 48 Saat Kala İptal Etme Hakkına Sahiptir.Tüketici 48 Saatten Sonra Yapılacak İptal Durumlarında Satın Aldığı Günübirlik Turun PELERİN TUR tarafından iade edilmeyeceğini veya Tarih Değişikliği Olamayacağını Bilmektedir.Koşulsuz İadesi İptal Tarihinden 72 saat içinde Yapılacaktır 10 Eylül 2018 |  2841 Görüntülenme

Çevrenizle Paylaşın :        

KAMPANYA VE PROGRAM BÜLTENİ

EN SON HABERLER İÇİN