YURT İÇİ TURLAR - AKYAKA - DALYAN - İZTUZU - KAŞ - KALKAN TURU - Pelerin Tur Yurt İçi Yurt Dışı Turlar, Otel ,Uçak Bilet FİYAT : 990 TL     Tur Tarihi : 04 09 2019   

Araç Hareket Noktaları ve Saatleri

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

21:20 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

22:25 Kartal Köprüsü Altı 

22:45 Çayırova Mc Donalds Önü

23:15 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı

23:45 Sakarya Kent Meydan

TUR TARİHLERİ ; 4- 8 EYLÜL

1.Gün : Gece yolculuğumuzun ardından Aykaya' ya ulaşıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından , arzu eden misafirleriz ile Akyaka tekne turu yapıyoruz , dileyen misafirlerimiz denize girebilir veya dolaşma imkanı bulabilir. Dalyan' a ulaşıyoruz. Dalyan tekne turuna katılıyoruz. Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İz Tuzu plajına ulaşıyoruz. Burada yüzme molaları ve serbest zaman veriyoruz. Sonrasında konaklama ve akşam yemeği  otelimiz de.

2.Gün : Otelimiz de alacağımız sabah kahvaltısının ardından , tarihi zenginliklere sahip olmasının yanında Kalkan tekne turları ile de ünlü bir beldedir.Kalkan tekne turu yaparak; hem Akdeniz’in sahip olduğu turkuaz rengi sularda yüzebilir hem de karadaki doğal güzellikleri denizden görebilirsiniz.Kalkan tekne turu yapmak isteyen yerli yabancı misafirlere hem özel tekne kiralayabilecekleri hem de daha uygun olan grup turlarına katılabilecekleri fırsatlar sunmaktadır.Konaklama ve akşam yemeği otelimiz de.

3.Gün : UNESCO Listesi`nde yer alan Likya Uygarlığının başkenti Xanthos Antik Kentini geziyor; ardından dünyanın ender kumsallarından olan ve 18 km uzunluğa sahip Patara Plajında yüzmek için birkaç saat zaman geçiriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

 4.Gün : Otelimiz de alacağımız sabah kahvaltısının yaklaşık 40 dakika sonra kendimizi “yeryüzünün cenneti acaba burasımıdır?” diyebileceğimiz kadar muhteşem güzellikte YUVARLAKÇAY’da buluyoruz.Ağaçların arasına gizlenmiş gürül gürül akan çayın kenarında dinleniyoruz. Yuvarlakçay’da verdiğimiz serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuz başlıyor.

Hotelimiz ; https://www.mogonsexclusive.com/

 2-5 Yaş = 250 / 7-11 Yaş = 599 TL

 

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER             

* Lüks Araçlarla Ulaşım

* 3 Gece Otel Konaklaması                                        

* 3 Akşam Yemeği

* 3 Sabah Kahvaltısı

* Rehberlik Hizmeti

* Zorunlu Seyahat Sigortası

* Pelerin Tur araç içi ikramlar

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

* İlk Sabah Kahvaltısı

* Öğlen Yemekleri

* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

* Tüm Kişisel Harcamalar

* Yemeklerde İçecekler

* Tekne Turları

BİLGİLENDİRMELER

  • Konaklamalı turlarımız yarım pansiyon olup (sabah kah. ve akşam yemeği dahil) öğle yemekleri extradır.
  • Turlar da kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
  • Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
  • Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
  • Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Pelerin Tur’un sorumluluğu yoktur.
  • Tur Rehberimiz Hava koşullarına ve Tur Gidişatına göre Tur Programını Değiştirebilir.Firmamız hava koşulları, olağan dışı gelişmeler vb. durumlarda konaklanacak oteli/otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Otobüsler ; 15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi - . MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi

46-54 kişi MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna ,Neoplan Tourliner-Cityliner

 

İPTAL VE DEVİR ŞARTLARI

PELERİN TUR yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı konaklamalı turları gezi başlangıcından 3 gün öncesine kadar,Günübirlik Turları 1 Gün Öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

Konaklamalı Turlarda Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine En Geç 5 gün kala yapılan iptallerde gezi ücretinin tamamı PELERİN TUR tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.

PELERİN TUR tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ödeme yapılamaz.

Günübirlik Tur Satışlarında Tüketici Aldığı Turu Koşulsuz Şekilde Tur Tarihine En Geç 48 Saat Kala İptal Etme Hakkına Sahiptir.Tüketici 48 Saatten Sonra Yapılacak İptal Durumlarında Satın Aldığı Günübirlik Turun PELERİN TUR tarafından iade edilmeyeceğini veya Tarih Değişikliği Olamayacağını Bilmektedir.Koşulsuz İadesi İptal Tarihinden 72 saat içinde Yapılacaktır. 30 Temmuz 2019 |  230 Görüntülenme

Çevrenizle Paylaşın :        

KAMPANYA VE PROGRAM BÜLTENİ

EN SON HABERLER İÇİN