YURT İÇİ TURLAR - ABANT - GÖLCÜK TURU - Pelerin Tur Yurt İçi Yurt Dışı Turlar, Otel ,Uçak Bilet 20 10 2019   Tarihinde TAMAMLANMIŞTIR.

Tarihler ; 20 Ekim - 27 Ekim - 10 Kasım 

Araç Kalkış Noktaları ve Saatleri:
05.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü
06.00 Çayırova McDonald's önü
07.00 İzmit Halk Evi Karşısı
08.00 Sakarya Kent Meydanı

Dönüş Saati Ortalama: 22.00

 

Luncbox kahvaltı paketi ve soğuk-sıcak içecek ikramı ile İzmit-Sakarya istikametindenAbant'a hareket ediyoruz. Bolu il sınırları içerisindeki aynı isimli tabiat parkının muhteşem doğası ileziyaretçilerini büyüleyen heyelanların akarsuların yatağının önünü kapaması ile oluşmuş Abant Gölü'ne ulaşıyoruz daha sonra göl etrafında yapacağımız gezinin ardından öğle yemeğine kadar serbest zamanımız oluyor bu zamanda dileyenler faytona binebilir (hava koşullarına bağı), arzuedenler ise rehberimizle beraber doğa ile iç içe bi gezinti yapabilirler. Bizler için hazırlanan Abant Gölü kenarında, sucuk - köfte - tavuk ızgara çeşitleriyle soğuk ve sıcak içecek ikramı ile öğle yemeğimizi alıyoruz.. Eğlenceli saatlerin ardından otobüsümüze binerek eğlenceli bir yolculukla yemeğimizinardından doğasıyla ve şirin görüntüsüyle kartpostallık karelere, muhteşem çamormanlarının içerisinde yer alan oksijen deposu olan Gölcük’e geçiyoruz. Burada göl etrafında bitmesini istemeyeceğiniz yürüyüş yapabilir, her daim bir anı olarak saklayacağınız fotoğraflar çekebilir, bölgede bulunan cafeler de dinlenebilirsiniz. Göl manzarasıeşliğinde çayınızı, kahvenizi, salebinizi yudumlayabilir ve sevdiklerinize“Gölcük Hatırası” hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Biraz yorucu ama tatlı bir yorgunlukla turumuzu burada bitiriyoruz.

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER 

 • Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • Öğle Yemeği (Sucuk Ekmek)
 • Rehberlik Hizmetleri 
 • Seyahat Sigortası                                               
 • Araç İçi İkramlar                                       
 • Pelerin Tur Güvencesi

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel Harcamalar
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

 

BİLGİLENDİRMELER

 • Konaklamalı turlarımız yarım pansiyon olup (sabah kah. ve akşam yemeği dahil) öğle yemekleri extradır.
 • Turlar da kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
 • Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 • Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
 • Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Pelerin Tur’un sorumluluğu yoktur.
 • Tur Rehberimiz Hava koşullarına ve Tur Gidişatına göre Tur Programını Değiştirebilir.Firmamız hava koşulları, olağan dışı gelişmeler vb. durumlarda konaklanacak oteli/otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Otobüsler ; 15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi - . MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi

46-54 kişi MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna ,Neoplan Tourliner-Cityliner

 

İPTAL VE DEVİR ŞARTLARI

PELERİN TUR yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı konaklamalı turları gezi başlangıcından 3 gün öncesine kadar,Günübirlik Turları 1 Gün Öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Konaklamalı Turlarda Tüketici rezervasyonunu başlangıç tarihine En Geç 5 gün kala iade etme hakkına sahiptir. Sonrasında yapılan iptallerde gezi ücreti PELERİN TUR tarafından iade edilmemektedir..

PELERİN TUR tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ödeme yapılamaz. Günübirlik Tur Satışlarında Tüketici Aldığı Turu Koşulsuz Şekilde Tur Tarihine En Geç 48 Saat Kala İptal Etme Hakkına Sahiptir.Tüketici 48 Saatten Sonra Yapılacak İptal Durumlarında Satın Aldığı Günübirlik Turun PELERİN TUR tarafından iade edilmeyeceğini veya Tarih Değişikliği Olamayacağını Bilmektedir.Koşulsuz İadesi İptal Tarihinden 72 saat içinde Yapılacaktır 04 Ekim 2019 |  280 Görüntülenme

Çevrenizle Paylaşın :        

KAMPANYA VE PROGRAM BÜLTENİ

EN SON HABERLER İÇİN