BİZ KİMİZ? - Pelerin Tur Yurt İçi Yurt Dışı Turlar, Otel ,Uçak Bilet
BİZ KİMİZ?
BİZ KİMİZ?


Pelerin Turizm ve Seyahat Acentesi 2011 yılında sektörde ciddi bir marka olmayı hedefleyen  Cengiz Yılmaz tarafından Gaziantep'in merkezinde Tursab’a kayıtlı 7179 işletme numarası ile kurulmuş A gurubu bir Turizm ve Seyahat Acentesidir.

Cengiz Yılmaz'ın Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürüttüğü Pelerin Tur Gaziantep ve bölgesinde ulusal ve uluslararası alanda büyük projelere imza atmıştır. Beşiktaş Spor Klübünün birçok organizasyonuna ev sahipliği yapmış, Horoz Lojistik, Bolu Spor, Reis Carpet gibi daha bir çok kuruluşa hizmet vermiştir. Pelerin Tur Güneydoğu Anadolu Bölgesinden sonra Marmara Bölgesinde açacağı şubeleri için uzun yıllar süren arayış sonucunda genç girişimcileri ile buluşmuştur. 

Cengiz Yılmaz'ın onayladığı 2017/8764 sayılı Yönetim Kurulu Kararı ile Sakarya Şubesinin açılış serüveni başlamıştır.

Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Yılmaz tarafından görevlendirilen Pelerin Tur Genel Müdürü Ömer Çelik'in yetki ve idaresi ile Sakarya Şubesi için girişimler başlamış ve gerekli adımlar atılmıştır. Bu süreci tamamlaması için Serhat Kurt ve Caner Kaplan ile imzalar atılmış ve yetki devri tamamlanmıştır.

Firmanın Genel Müdürlüğünü yürüten Ömer Çelik yılların verdiği tecrübeyi genç girişimcilere aktarmış ve evrensel çizgilere ulaşması için PELERİN TUR'un meşalesini yakmıştır. 

Serhat KURT ve Caner KAPLAN, öğrencilik yıllarında başkalarına göre imkânsız olana kulak asmayıp, imkânsızları gerçek kılmış, çok ciddi adımlar atarak bu gün ki Pelerin Turizm ve Seyahat Acentesinin Sakarya Şubesinin temsil yetkisini üstlenmişlerdir. 

Bu iki dost hayallerinin peşinden koşarken onlara inanmayan insanları duymazdan gelerek cesaretlerine yenik düşmeyip, misafirlerinin hayallerini gerçekleştirmeye geldiler.

Bu serüven aslında, “imkânsız görünenin hikâyesidir. Cesaretle atılan adımlar, bugün ki Pelerin Turizm ve Seyahat Acentesi’nin temel yapı taşları olmuştur.

“Her insan değerlidir ve her insan değerini hakkıyla yaşayabilmelidir. İmkânsızlara takılmak yerine adım atmayı deneyin. Adımlar olmadan ilerlemeniz mümkün olmayacaktır. ” Caner KAPLAN “

Öncelikle biz, bizim evimize yani ofisimizlerimize gelen hiç kimseye yabancı gözüyle bakmamaktayız. Herkes bize göre bizim misafirimizdir. Turizm denince birçok insanın aklına kültür turları, yurtiçi ve yurtdışı turları gelmektedir. Turizm ve Seyahat Acenteleri de birçok insana göre bu hizmeti sunmaktadır. Politikamız vereceğimiz hizmetin değerliliğini yaşatabilmektir. Eğer ki misafirlerimiz hayallerine dokunmak istiyorlarsa, onları önce hayallerinin renklerine ulaştırabilmektir. Bir şehir ancak o zaman dolu dolu yaşanabilir ve kültür dediğimiz o muhteşem olgu ancak o zaman anlam kazanabilir. Bizim işimiz, misafirlerimizi gerçek anlamda mutlu edebilmektir. Teminatımız da misafirlerimizin mutluluğudur. Bu nedenle bilinmelidir ki Pelerin Turizm ve Seyahat Acentesi olarak, atılacak her adım çok öncesinden tarafımızca düşünülmüş bir adım olacaktır.” Serhat KURT

Anlaşıldığı üzere Pelerin Tur'un amacı, gelişen dünyaya ayak uydurmaktan ziyade, onunla birlikte gelişmek ve misafirlerini de bu gelişime dâhil edebilmektir.

Pelerin Tur'un misyonu “misafirlerine, farklılık gözetmeksizin hizmette uygun fiyata yüksek kalitede erişim imkânı sunabilmek.”

Pelerin Turizm ve Seyahat Acentesinin vermekte olduğu hizmetler nelerdir?

VİZE İŞLEMLERİ

Pelerin Tur, Türkiye’de ve dünyada vize işlemleri konusunda büyük başarılara imza atmıştır. Vize işlemleri konusunda hızlı ve profesyonel bir destek sunmaktadırlar. Başlatılan vize işlemlerini bizzat takip ederek her adımda misafirlerini bilgilendirerek onları da adım adım haberdar etmektedirler. Vize alımı konusunda %100 destek sunmaktadırlar.

UÇAK BİLETİ REZERVASYONU

Keyifli bir uçuş sunabilmek için tüm alternatifleri sunarak misafirlerin istekleri doğrultusunda en uygun bileti temin etmeleri sağlanmaktadır. Pelerin Tur, konforun zirvesine ulaşabilmeyi hedeflemektedir.

OTEL REZERVASYONLARI

Seyahat ve tatil konusunda Firmanın, 250.000’den fazla otel seçeneği bulunmaktadır. Uzman bir kadrosu olan Pelerin Tur, misafirlerine mutlu olacakları seçenekleri sunmaktadır.

VİP ARAÇ VE PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

Ödün verilmemiş bir kalite ile sunulan; VİP araç desteği filosu, havaalanı transferleri, profesyonel rehberlik hizmetleri, münferit turlarda ihtiyaca yönelik düzenlemeler, en uygun fiyat garantisi Pelerin Tur’da!

YURTİÇİ VE YURTDIŞI TURLARI

Pelerin ailesi misafirlerine, yurtiçi ve yurtdışı münferit gruplar ya da firmanın düzenlemiş olduğu toplu turlar ile dünyanın güzelliklerine karışma imkânı sunmaktadır. Münferit turlar için profesyonel rehberlik hizmeti imkânı Firma tarafından ayrıca da sunulabilmektedir.

KAMPANYA VE PROGRAM BÜLTENİ

EN SON HABERLER İÇİN